Energiastuudio-disainradiaator

Kas teadsid, et uued radiaatorid ei ole tarvilikud vaid uusehitiste rajamisel – TTÜ soojusenergeetikute arvutuste alusel on küttesüsteemi rekonstrueerimine üks kiireima tasuvusajaga energiasäästumeetmeid magalarajoonide elamute renoveerimisel.

MALMRADIAATORID

Malmradiaatorid on kõige klassikalisemad radiaatorid. Veel üsna hiljuti olid nad mineviku jäänukid, mis visati hooletult prügimäele ja asendati kaasaegsete paneelradiaatoritega.Täna toodetakse malmradiaatoreid väga erineva kuju ja viimistlusega, mis sobivad ideaalselt nii traditsiooniliste kui ka kaasaegsete hoonete kütmiseks. Neid saab kasutada loomuliku ja sundtsirkulatsiooniga küttesüsteemides – sõltuvalt toru läbimõõdust ja termostaatventiili kasutamisest.

Standardtooted on kümneosalised plokid halli vesialuselise värvi viimistlusega, plokke saab valmistada sellise suuruse ja värviga nagu sina soovid. Mudelid saab paigaldada otse põrandale, ühendada alt integreeritud termostaatventiiliga jne.

ALUMIINIUMRADIAATORID

Eksklusiivne alumiiniumradiaatori mudel tehaselt Fondital, mis sobib tänu uuele konstruktsioonile ka madalatemperatuurilistesse küttesüsteemidesse (õhk-vesi soojuspumbad, maasoojuspumbad).

Eelised:

  • radiaatori väike kaal
  • ideaalne soojuspumba süsteemidesse
  • lihtsalt komplekteeritav
  • mõõdud sobivad vana malmradiaatori asendamiseks
  • tehasepoolne garantii 10 aastat
  • kahekordne värvkate
  • töörõhk kuni 16 bar
  • uus läbilaskekanali lahendus, mis välistab sette kogunemise radiaatorisse

Tuleb tähelepanu pöörata, et alumiiniumradiaatorid ei ole ette nähtud kasutamiseks kohtades, kus küttevee happelisus on kõrgem kui 8 (pH>8). Samuti ei ole otstarbekas alimiiniumradiaatorit kasutada ühes süsteemis vaskelementidega, mis põhjustavad keemilist reaktsiooni, mille käigus tekivad küttesüsteemis ülerõhud ning alumiinium hävineb.

TERASPANEELRADIAATORID

TermoLux teraspaneelradiaatorid on stiilsed, efektiivsed ja vastupidavad radiaatorid.
TermoLux radiaatoreid esitleb maailma suuruselt teine radiaatorite tootmiskett Termo Teknik A.S., Ühendkuningriigis asuva Ideal Stelrad Group (ISG) tütarettevõte. Tänaseks on see suurim radiaatoritehas Euroopas, mis toodab rohkem kui 4.5 miljonit radiaatorit aastas. Termo Teknik tooteid müüakse rohkem kui 50 riigis kogu maailmas, peamiselt Euroopas.

TermoLux teraspaneelradiaatorid on stiilsed, efektiivsed ja vastupidavad radiaatorid. TermoLux radiaatoreid esitleb maailma suuruselt teine radiaatorite tootmiskett Termo Teknik A.S., Ühendkuningriigis asuva Ideal Stelrad Group (ISG) tütarettevõte. Tänaseks on see suurim radiaatoritehas Euroopas, mis toodab rohkem kui 4.5 miljonit radiaatorit aastas. Termo Teknik tooteid müüakse rohkem kui 50 riigis kogu maailmas, peamiselt Euroopas.

Toodet iseloomustab:
-EN 442 rahvusvaheline radiaatorite ning konvektorite standard
-ISO 9001-2000 tootmisportsessi kvaliteeditagamise süsteem
-10-aastane tehasegarantii

TermoLux radiaatorid on saadaval pikkustega 400-3000 mm, kõrgustega 200-900 mm ning tüüpidega 11, 21, 22 ja 33 (ettetellimisel on saadaval ka tüübid 10, 20 ja 44). Pakume nii külgühendusega kompaktradiaatoreid kui ka universaalseid alt- ja külgühendusega ventiilkompakt radiaatoreid. Radiaatorite ühendused on mõõdus 1/2” vastavalt standardile ISO 228.

MILLEGA ASENDADA NÕUKOGUDE AGSEID RADIAATOREID?

Pakume terasradiaatoreid kõrgusega 550mm (radiaatori toru tsentrite vahe on 500mm), mis sobivad nõukogude aegsete radiaatorite asenduseks.

DISAINRADIAATORID

Kvaliteetsete ja omanäoliste disainradiaatorite valik on väga suur.

Asendades omad vanad radiaatorid säästad raha, naudid hubast ning tervislikku soojust ning parandad oma ruumide sisekujundust.

Võta meiega ühendust ja leiame sulle ilusa ja sobiva küttekeha.