Veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteem on meie kodu üks esialgu märkamatu aga oluline eriosa. Alles siis, kui midagi juhtub, ollakse tõsiasjaga silmitsi ning hakatakse otsima võimalikke lahendusi.

Keeruline ümberehitus

Üldjuhul on vee- ja kanalisatsiooni torustik hoone konstruktsioonide sees ja nende ümbertegemine keeruline ja äärmiselt kulukas. Just selle pärast on oluline, et veevarustuse- ja kanalisatsioonisüsteem oleks inseneri poolt läbi mõeldud ja ka projekteeritud. Veevarustuse ja kanalisatsioonitorustiku planeerimisel on oluline näha suurt pilti, mis majas toimub, et ei tekiks ristumisi muude eriosadega, mis võivad hiljem põhjustada mahukaid ümberehitusi.

Tihe seos teiste eriosadega

Majasisese reovee ja tarbevee liikumine on maja ehitamise juures üks esimesi eriosasid, mis tuleb põhjalikult läbi mõelda.  Selleks, et kõikide muude eriosadega (küte, ventilatsioon, jahutus jne.) ei tekiks hiljem raskesti lahendatavaid või võimatuid ristumisi, tuleks see koostöös kütte ja ventilatsiooniga projekteerida. Kuna küttel ja veel on üsna palju ühisosasid, siis parima tulemuse saab neid koos vaadates.

Kvaliteetne joogivesi

VEEVARUSTUSE- JA KANALISATSIOONISÜSTEEMIDE TERVIKLAHENDUSED

Omalt poolt pakume vee- ja kanalisatsioonisüsteemi projekteerimist ning paigaldame projektjärgse süsteemi Teie hoonele. Parima võimaliku lõpptulemuse saavutamiseks, oleks mõistlik lasta hoone eriosad (küte, ventilatsioon, jahutus, vesi, kanal jne.) lasta projekteerida ühel inseneril siis on tervikpilt selgem ning võimalikud eriosade ristumised välistatud.

Teostame erinevaid töid välitöödest sanitaartehnika paigalduseni välja.

Soovid olla kursis valdkonnapõhiste uudistega?

TELLI meie uudiskiri!

Ära muretse, ka meile ei meeldi spämm. Sa saad alati uudiskirjast loobuda.

Liitu uudiskirja saajatega

* kohustuslikud väljad

Soovid muuta oma kodu paremaks? Alustame!

Aitame sul muuta oma kodu hubasemaks ning säästa läbi parimate energialahenduste.