Kvaliteetsed projektid eriosadele

EnergiaStuudio pakub kütte, ventilatsiooni ja jahutuse süsteemide 3D mudelis (BIM) projekteerimisteenust ning väljastab projekteeritavate hoonete energiamärgiseid. Projekteerime ka päikeseparke. Pakutava raames katame oma võtmeoskustega professionaalselt kogu ehitise elukaare. Teisiti öeldes pakume me kõike alates ehitise visiooni kirjeldamisest kuni hoone projekti koostamiseni. Meie põhieesmärk on aidata Sul koostada sobivaid ja efektiivseid projektlahendusi selliselt, et saavutataks märkimisväärse kulude kokkuhoiu nii ehitus- kui ka haldusfaasis.

Märkimisväärsed kogemused

Meie ekspertidel on üle 15 aasta projekteerimiskogemust. Selle aja jooksul on koostatud üle 1000 projekti ning energiamärgise. Saadud kogemused ning omandatud teadmised võimaldavad meil pakkuda oma klientidele läbimõeldud ja rahaliselt soodsaid lahendusi. Spetsiifiliste teenuste osutamiseks kaasame vajadusel ka oma häid partnereid.

Mitmesugused objektid

Meie peamisteks klientideks projekteerimise alal on küll kinnisvara ja ehitusvaldkonna ettevõtted, kuid teeme tihedat koostööd ka korteriühistute ja eramajade omanikega. Oleme väljastanud energiamärgiseid ning teostanud tehnosüsteemide projekte paljudele erinevatele hoonetele eramutest spordiklubideni, muuseumitest ärihooneteni.

Soovid muuta oma kodu paremaks? Alustame!

Aitame sul muuta oma kodu hubasemaks ning säästa läbi parimate energialahenduste.

Projekteerimistööde teostamiseks vajalikud registreeringuid majandustegevuse registris:

Projekteerimine

MTR: EEP004485
Hoone ja selle juurde kuuluva küttesüsteemi, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemi ehitusprojekti koostamine; hoone ja selle juurde kuuluva veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitusprojekti koostamine; ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ehitusprojekti koostamine.
Tase 7

Ehitamine

MTR: EEH012003
Hoone ja selle juurde kuuluva küttesüsteemi ehitamine, hoone ja selle juurde kuuluva veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitamine, jahutussüsteemi ehitamine, ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ehitamine; ventilatsioonisüsteemi ehitamine.
Tase 7

Elektritööd

MTR: TEL003877
Elektripaigaldiste projekteerimine, ehitamine (s.h. paigaldamine), remontimine, hooldamine ja käitlemine. Elektriseadmete remontimine ja ümberehitamine, hooldamine.

Soovid olla kursis valdkonnapõhiste uudistega?

TELLI meie uudiskiri!

Ära muretse, ka meile ei meeldi spämm. Sa saad alati uudiskirjast loobuda.

Liitu uudiskirja saajatega

* kohustuslikud väljad