küsi personaalne pakkumus

eriosade projekteerimine energiastuudios

Vee- ja kanalisatsooniprojektide koostamine eel-ja põhiprojekti staadiumis

Vee- ja kanalisatsiooniprojekteerimine aitab kavandada toimiva vee- ja kanalisatsioonisüsteemi, mis tagab kasutajale maksimaalselt mugava vee- ja kanalisatsioonivarustuse minimaalsete ehitus- ja ekspluatatsiooniaegsete kuludega.

Vee-ja kanalisatsiooni projekteerimine lähtub hoone arhitektuursest projektist, hoones kasutatavast tehnoloogiast ja hoone kasutusfunktsioonist.

Enne kui vee- ja kanalisatsiooni projekt  jõuab tellimisfaasi, püüdke põhjalikult läbi mõtelda, mis ruumide vajavad vett ja kanalisatsiooni. Ära ei tohi siinkohal unustada, et täna projekteerides tuleb nii vee kui kanalisatsiooni osas arvestada kodutehnikaga, mis vajab mõlemat ja kindlasti sisekliima seadmed, ehk kanaliseerida jahutusseadmed ning vajadusel ka ventilatsiooniseadmete kondensaadi äravooluga.

Kütte- ja ventilatsiooniprojektide koostamine eel-ja põhiprojekti staadiumis

Kütte-ja ventilatsiooni projekt on vajalik, et tagada hoone sobivus inimorganismile. Sisekliima loomise projekte on mõistlik alati käsitleda käsikäes – see on soovitatav tervikuna kogu hoone ulatuses. Kütte- ja ventilatsioonisüsteemid need, mis loovad hoones mugavuse ja heaolutund. Värske õhk ja optimaalne temperatuur on elukeskkonna kõige määravamad tegurid, mille pikaaegne mittesobivus võib kahjustada meie tervist.

Kütte projekteerimine algab tellija soovide väljaselgitamisest ning hoone kasutuseesmärkide ja – vajaduste hindamisest. Küttesüsteemi projekteerimine määrab ära soojusenergia vajaduse hoonele ning sellest lähtuvalt saame valida hoone ja selle krundi võimekusest küttelaadi – maaküttesüsteemi, õhk-vesi-, õhk-õhk küttelahenduse. Küttejaotuse osas on võimalik lahendada hoone kütmine mitmetel erinevatel võimalustel, millest peamised on põrandküte ja radiaatorküte. Põrandkütte osas jaguneb paigaldusmeetod kahte laadi – paigaldus armatuurile või kuivpaigaldus spetsiaalsete kuivpaigaldus plaatidega (Tycroc või Floore).

Ventilatsiooni projekteerimine algab hoone karakteristikute ülevaatest, kus hinnatakse võimalusi nii, et teie hoonesse (eramu, rida- või korterelamu või tööstushoone) ventilatsiooni projekteerimine võimaldaks tagada kvaliteetse sisekliima. Ventilatsiooni projektis võime ette näha soojustagastusega või ilma soojustagastuseta ventilatsioonilahenduse.

kvaliteetsed projketid eriosadele

Meie ekspertidel on üle 15 aasta projekteerimiskogemust. Selle aja jooksul on koostatud üle 1000 projekti ning energiamärgise. Saadud kogemused ning omandatud teadmised võimaldavad meil pakkuda oma klientidele läbimõeldud ja rahaliselt soodsaid lahendusi. Spetsiifiliste teenuste osutamiseks kaasame vajadusel ka oma häid partnereid. Meie projekteerija on 7. taseme KVVKJ insener.

MITMESUGUSED OBJEKTID

Meie peamisteks klientideks projekteerimise alal on küll kinnisvara ja ehitusvaldkonna ettevõtted, kuid teeme tihedat koostööd ka korteriühistute ja eramajade omanikega. Oleme väljastanud energiamärgiseid ning teostanud tehnosüsteemide projekte paljudele erinevatele hoonetele eramutest spordiklubideni, muuseumitest ärihooneteni.

SOOVID MUUTA OMA KODU PAREMAKS? ALUSTAME!

Aitame sul muuta oma kodu hubasemaks ning säästa läbi parimate energialahenduste.

 

PROJEKTEERIMISTÖÖDE TEOSTAMISEKS VAJALIKUD REGISTREERINGUID MAJANDUSTEGEVUSE REGISTRIS:

PROJEKTEERIMINE

MTR: EEP004485
Hoone ja selle juurde kuuluva küttesüsteemi, ventilatsiooni- ja jahutussüsteemi ehitusprojekti koostamine; hoone ja selle juurde kuuluva veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitusprojekti koostamine; ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ehitusprojekti koostamine.
Tase 7

EHITAMINE

MTR: EEH012003
Hoone ja selle juurde kuuluva küttesüsteemi ehitamine, hoone ja selle juurde kuuluva veevarustuse ja kanalisatsiooni ehitamine, jahutussüsteemi ehitamine, ühisveevärgi ja kanalisatsiooni ehitamine; ventilatsioonisüsteemi ehitamine.
Tase 7

ELEKTRITÖÖD

MTR: TEL003877
Elektripaigaldiste projekteerimine, ehitamine (s.h. paigaldamine), remontimine, hooldamine ja käitlemine. Elektriseadmete remontimine ja ümberehitamine, hooldamine.