energiastuudio-midea

Midea on maailmas nr.1 kliimaseadmete tootja. Midea tooteid müüakse enam kui 195 riigis.  Midea õhksoojuspumbad on elegantsed, energiasäästlikud ja funktsionaalsed ning omavad Eurovent sertifikaati. Igal aastal võidab Midea üle 40 disainiauhinna erinevatel ülemaailmsetel disaininäituustel nagu reddot, iF ja Good Design Award.

Midea soojuspump sobib maitseka detailina ideaalselt sinu kodusesse interjööri.

Midea breezeless õhksoojuspump

midea-energiasäästlik-õhksoojuspump

Energiasäästlikkus iECO režiimiga

BreezeleSS+ kliimaseadmel on iECO ülitõhus inverterisüsteemiga energiasäästutehnoloogia. Võite lubada mõnusat jahedust, säästes samal ajal kaheksa tunni jooksul kuni 60% energiat. Lisaks on valikus kolm töövõimsust: 50%, 75% ja 100%. See võimaldab energiatarbimist oma soovi järgi reguleerida.

Külgväljundiga kliimaseade

BreezeleSS+ külgmised S-kujulised õhuavad võimaldavad suuremal õhukogusel siseneda ruumi mitte ainult eestpoolt, vaid ka külgedelt. Seega jõuab mõnus jahe õhk toa igasse nurka. Lisaks tänu 7928 miniaugule suudab BreezeleSS+ toatemperatuuri langetada ilma uule efektida. 

 

 

midea-õhk-õhk-soojuspump
midea-õhksoojuspump-energiastuudio-energiasäästlik-s

Ülimalt kiire

Jahutusrežiim: väljuva õhu temperatuur 23°C  saavutadakse vaid 40 sekundiga.

Soojendusrežiim: väljuva õhu temperatuur 35°C kõigest ühe minutiga.

Midea invertertehnoloogia tagab vajaliku küttevõimsuse ka kõige ekstreemsemate ilmastikutingimuste korral

Lihtne tarkvara nutitelefonile

Võid mugavalt muuta soojuspumba reźiimi, toatemperatuuri ja ventilaatori kiirust ka kodust eemal olles. Säästa raha, nautides mugavust

Sisse ehitatud WiFi moodul

 

midea õhksoojuspump
midea-energiasäästlik-õhksoojuspump

Äärmiselt vaikne

Midea BreezeleSS+ õhuväljalaskeava ja ventilaatori täiesti uue konstruktsiooni tõttu on õhuvool väga sujuv. See tagab vähem töömüra: 21 dB. Saate nautida mõnusat jahedust äärmiselt rahulikus õhkkonnas. 

Samuti sisaldab Midea BreezeleSS+ “vaikset režiimi”, kus vähendatakse müra minimeerimiseks nii õhuvoolu kui ka ventilaatori kiirust. Nii saate öösel rahulikult magada.

küsi personaalne pakkumus