Mõnus kodukliima ei pea jääma finantsküsimuste taha. Koostöös pankade ja liisingufirmadega pakume Sulle paindlikke lahendusi unistuste reaalsuseks vormimiseks. Enne finantskohustuse võtmist pidage kindlasti nõu asjatundjatega.

Liising ja remondilaen

Finantseerimiseks on võimalik kasutada nii laenu kui ka liisingut. Parima võimaliku finantseerimisplaani leidmiseks võtke palun ühendust EnergiaStuudio nõunikega.

Toetused

Kredex pakub nii eraisikutele kui ettevõtetele mitmeid finantslahendusi, mille eesmärkideks on elamistingimuste parandamine ja energiatõhususe tõstmine. Aitame parandada inimeste elamistingimusi, pakkudes kodu soetamiseks riigi garantiiga laenutagatisi ning energiatõhususele suunatud lahenduste teostamiseks laenu, tagatisi ja toetusi.

Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) toetab väga erinevaid renoveerimise ja taastuvenergeetika projekte, mille rahastusallikaks on nii Euoopa Liit, CO kvoodi müük kui ka keskkonnatasud. Täpsem info on saadaval KIKi maakondlikest esindustest ja nende kodulehelt.

Põllumajanduse või maaelu arengut toetava projekti puhul on põhjust Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) poole pöörduda sobiva toetusmeetme leidmiseks.