Bosch Compress 6000 LW maasoojuspump

Bosch-maasoojuspump-Compress-6000-LW_energiamärgis-energiastuudio
Integreeritud-185-L-tarbeveeboileriga-Bosch-maasoojuspump-Compress-6000-LW_energiastuudio

Bosch on välja valinud soojuspumpadele  Compress 6000 LW parimad kompressorid ja kõige energiatõhusamad ringluspumbad, samuti on nad optimeerinud külma-aine kontuuri. Tänu sellele kulutavad need minimaalselt energiat, tagades samal ajal vajaliku soojuse ja sooja tarbevee.

Bosch Compress 6000 LWM maasoojuspump

maasoojuspump Bosch Compress 6000 LWM-energiastuudio 4 (1)
Integreeritud-185-L-tarbeveeboileriga-Bosch-maasoojuspump-Compress-6000-LW_energiastuudio

Bosh on välja valinud soojuspumpadele Bosch Compress 6000 LWM parimad kompressorid ja kõige energiatõhusamad ringluspumbad, samuti on nad optimeerinud külmaagensi kontuuri. Tänu sellele kulutavad need minimaalselt energiat, tagades samal ajal vajaliku soojuse ja sooja tarbevee.

EELISED

TOPELTSÄÄST

Compress 6000 LW on väga tõhus (COP kuni 4,6) ja töökindel soojuspump. Seda on tõestanud aastate jooksul saadud kasutamiskogemused. Seetõttu võivad 6000 LW omanikud pikaajalises plaanis kindlalt arvestada madalate kasutuskuludega. Seejuures võimaldab soojuspumba mõistlik hind säästa ka lühiajaliselt.

MUGAV JUHTIMINE

Sobiv temperatuur või värskendav dušš kindlal ajal? Te peate saama, mida te soovite! Soojuspumba regulaator liidab teie kodu kütte mugava ja intuitiivse juhtimisega ühtsesse süsteemi. Compress 6000 LW juhib mitut küttekontuuri, näiteks kui kodus on radiaatorid ja põrandaküte. Vajadusel võite ühendada ka basseini ja päikeseküttekollektori või kombineerida soojuspumpa küttekatlaga, mis töötab gaasi või vedelkütusega. Loomulikult saab Compress 6000 LW ühendada ka internetti, et tagada veel suurem mugavus.

ROHKEM MUGAVUST

Compress 6000 LW ei riku teie kodus kunagi heaolu. Spetsiaalsete müravastaste meetmetega on selle helivõimsus langetatud tasemele 46 dB(A). Ning mis puudutab sooja vett, siis kõrge, kuni 62 °C pealevoolu temperatuur tagab mugava sooja veega varustamise.

ROHKEM VÕIMALUSI

Kujutlege, et teie kütte ja sooja vee süsteemi võib paigaldada 0,5 m2 suurusele pinnale – just nii palju ruumi on vaja integreeritud boileriga soojuspumbale Compress 6000 LWM. Mudelid LW on aga mõeldud ühendamiseks eri suuruses boileritega, seetõttu leiab igaüks just oma soovidele ja olukorrale vastava lahenduse.

Bosch Compress 7000i LW maasoojuspump

Lihtne ja loogiline, nagu sinu nutitelefon! Lihtne ja mugav kasutamine tänu ülevaatlikule puutetundlikule ekraanile. Uudse disainiga Bosch maasoojuspump on silmapaistvalt efektiivne ja madala müratasemega.

EELISED

STIILNE JA LIHTSALT KASUTATAV INVERTERIGA MAASOOJUSPUMP

Compress 7001i LWM on tipptasemel, inverteriga maasoojuspump – tõeline maasoojuspumpade kuningas. Compress 7001i LWM juhtimine käib uusima tehnoloogia abil uue puuteekraaniga või nutiseadmelt läbi ProControli, kus iganes te ka poleks. Seadet kaunistab stiilne valgest klaasist pind.

 

KUNI 300 LIITRIT KUUMA VETT

Uus roostevabast terasest boiler annab kuni 300 liitrit 40-kraadist kuuma vett, millest piisab ka suurele perele. Saate rahus ja vaikuses soojas vannis lesida, samal ajal kui mõni teine pereliige duši alla läheb. Soojuspumba puuteekraanil on kolm seadistust: Economy, Normal ja Comfort, mis aitavad kuuma vee tootmist reguleerida vastavalt hetkevajadustele.

PARIM ÖKONOOMSUS

Bosch Compress 7001i LWM on maasoojuspump, mis tagab parima võimaliku kulude kokkuhoiu. Selle juhitava kiirusega kompressor reguleerib võimsust täpselt nii palju kui vaja. See töötab suurepäraselt Eesti muutlikes ilmaoludes. Hooajaline kasutegur (SCOP) on 5,85. Tipptasemel seade, mille energiatõhususe klass on A+++.

NUTIKAS VALIK NII UUTELE, KUI RENOVEERITAVATELE HOONETELE

Bosch Compress 7001i LWM on saadaval kolmes võimsusklassis: 2–8 kW, 3–12 kW ja 4–15 kW. Nii leiate alati oma maja jaoks õige võimsusega maasoojuspumba. Kui tahate vahetada oma vana maasoojuspumba uue vastu välja, on olemasolevad maakollektorid tihti lühemad kui kaasaegsetel tõhusamatel maasoojuspumpadel vajalik. Boschi juhtautomaatika võimaldab vanast kontuurist saavutada maksimaalse efektiivsuse. Compress 7001i LWM on suurepärane maasoojuspump oma küttesüsteemi uuendamiseks.

Bosch Compress 7000 LW EHP-2 maasoojuspump

BOSCH COMPRESS 7000 LW EHP-2 MAASOOJUSPUMP​-ENERGIASTUUDIO
BOSCH COMPRESS 7000 LW EHP-2 MAASOOJUSPUMP​-ENERGIASTUUDIO

Maa-vesi soojuspump kortermajadele, suurtele ühiskondlikele hoonetele, äri- ja tootmisobjektidele

EELISED

SUUREPÄRANE EFEKTIIVSUS

Compress 7000 LW seerias on kasutatud kvaliteetseid komponente ja uusimaid tehnoloogiaid. Tulemus räägib enda eest – kõik seadmed vastavad A +++ energiatõhususe klassile. Näiteks Compress 7000 28-2 LW nimivõimsusega 28,9 kW saavutab hooajalise energiatõhususe väärtuse SCOP 5,61. Teisisõnu toodab see aastas 5,6 korda rohkem energiat kui seade ise tarbib.

SÜSTIMISTEHNOLOOGIA

Teine Compress 7000 LW kõrge efektiivsuse põhjus on külmutusagensi sissepritsimine. See on protsess, kus kompressori keskele süstitakse gaasilist külmutusagensit, et seda jahutada ja kokkusurutava külmutusagensi massi suurendada. Selle tulemusel kulub kompressor vähem, kuid soojustoodang püsib kõrge ka kõrgematel pealevoolutemperatuuridel. Compress 7000 LW tagab pealevoolutemperatuuri 68 ° C, pakkudes kasutajale suurt mugavust ja võimalust valmistada hügieenilist kuuma vett ilma vajaduseta kasutada täiendavat veesoojendit.

2 KOMPRESSORIT SÄÄSTAVAD ENERGIAT

7000 LW seeria on loodud vastavalt uuenduslikule tandemahelale. Igal soojuspumbal on kaks identset kompressorit, mis võivad töötada eraldi või mõlemad korraga. Kui töötab üks kompressor (ja see moodustab 70–80% kütteperioodist), pakub jahutusahel tõhususe saavutamiseks eriti soodsaid tingimusi. Lisaks vähendatakse eraldi kompressoritega soojuspumba käivitusvoolu peaaegu kaks korda. See võimaldab vähendada paigaldatud sisendkaitseseadme suurust ja sellest tulenevalt ka elektriühenduse maksumuse kulusid.

NUTIKAS JUHTIMINE

Juhtimissüsteem toetab Modbus- ja BACnet-protokolle, samuti funktsiooni Smart Grid. Lisamoodulite paigaldamise abil saab reguleerida kuni kümmet üksikut küttekontuuri. Soojuspumpa Compress saab kombineerida olemasoleva soojusgeneraatori või keskküttesüsteemiga. Kahe soojusallika koostoime moodustab kõrge efektiivsusega hübriidsüsteemi – ideaalne lahendus moderniseerimisprojektide jaoks.